Special Heroes

Cursus

Dansplezier voor iedereen! Bij Special Heroes kunnen kinderen met een beperking op hun eigen manier genieten van muziek en beweging.
dansen-bergen-op-zoom_beperking
Special Heroes is een dansgroep speciaal voor kinderen met een beperking. In een veilige, rustige en vrolijke omgeving ontdekken ze hoe leuk dansen kan zijn. Samen bewegen we op herkenbare muziek, met aandacht voor ritme, samenwerking en vooral plezier. Iedereen danst op zijn of haar eigen tempo – niets moet, alles mag. Zo kan ieder kind meedoen en stralen op de dansvloer.

Lessen en kosten

Aantal lessen: 28

€ 255,-

Lesrooster

Woensdag

14:30 - 15:15 uur Special Heroes

Dansdocent

Jac.

Jac. van den Elshout geeft al bijna 45 jaar met passie les in dans én plezier. Ooit gestart als Dansschool Jac. van den Elshout, groeide de naam vanzelf uit tot Jac. Danst – want dat is precies wat iedereen hier doet. Met opleidingen in Nederland en Londen, en een schat aan ervaring, weet Jac als geen ander mensen in beweging te brengen. 
Meer dan 40 jaar dansplezier
jac-dansts-van-den-elshout

Meer weten of een vraag?

Wil je meer informatie over een cursus, het lesrooster of weten welke stijl het beste bij jou past? Neem gerust contact met ons op – we denken graag met je mee.  

Andere cursussen